Допоможи побороти інфекційні хвороби!

Висловлюємо Вам вдячність за те, що Ви відгукнулися на заклик приєднатися до нашої важливої справи.

Вакцинація – це питання біобезпеки кожної країни. Високий рівень охоплення щепленнями є однією з ознак цивілізованих країн, де громадяни турбуються про своє здоров’я й здоров’я свого оточення.

ГО “Батьки за вакцинацію” прагне до того, щоб Україна стала однією з таких країн. Задля цього ми проводимо просвітницьку діяльність у всіх регіонах країни: зустрічі з батьками та медиками, відкриті уроки в школах, круглі столи за участю провідних фахівців та представників державних та громадських організацій, масові заходи тощо.

Зараз ми розширюємо свою діяльність: організовуємо осередки ГО “Батьки за вакцинацію” в усіх регіонах України. Це означає, що просвітницьких заходів в кожному місті стане ще більше, але для цього нам потрібна Ваша допомога – в тому числі й фінансова.

Разом ми можемо більше! Навіть Ваш найменший внесок у нашу спільну справу надзвичайно важливий! Тільки спільними зусиллями ми зможемо подолати упередження населення щодо вакцинації та запобігти новим спалахам вакцинокерованих хвороб. А це означає, що наші діти будуть здоровими та захищеними!


Якщо Ви бажаєте фінансово підтримати діяльність ГО «Батьки за вакцинацію»
Також Ви можете зробити благодійний внесок на наші реквізити. Щиро дякуємо кожному, хто допоможе!
Одержувач: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ “БАТЬКИ ЗА ВАКЦИНАЦІЮ”
Код одержувача: 40303065
Рахунок у форматі згідно стандарту IBAN: UA163052990000026007015005966
Назва банку: ФIЛIЯ “РОЗРАХ.ЦЕНТР” АТ КБ”ПРИВАТБАНК”
Призначення платежу: Благодійна допомога на здійснення статутної діяльності. Без ПДВ.
ГО “Батьки за вакцинацію”
Юридична адреса: 04209, м. Київ, вул. Героїв Дніпра, буд. 26, кв. 31
E-mail: info@bzv.org.ua

Джерелами фінансування ГО «Батьки за вакцинацію» є гранти від міжнародних організацій (ВООЗ, Ротарі Інтернешнл), членські внески, благодійні внески, краудфандинг Спільнокошт.