Допоможи побороти інфекційні хвороби!

Висловлюємо Вам вдячність за те, що Ви відгукнулися на заклик приєднатися до нашої важливої справи.

Вакцинація – це питання біобезпеки кожної країни. Високий рівень охоплення щепленнями є однією з ознак цивілізованих країн, де громадяни турбуються про своє здоров’я й здоров’я свого оточення.

ГО “Батьки за вакцинацію” прагне до того, щоб Україна стала однією з таких країн. Задля цього ми проводимо просвітницьку діяльність у всіх регіонах країни: зустрічі з батьками та медиками, відкриті уроки в школах, круглі столи за участю провідних фахівців та представників державних та громадських організацій, масові заходи тощо.

Зараз ми розширюємо свою діяльність: організовуємо осередки ГО “Батьки за вакцинацію” в усіх регіонах України. Це означає, що просвітницьких заходів в кожному місті стане ще більше, але для цього нам потрібна Ваша допомога – в тому числі й фінансова.

Разом ми можемо більше! Навіть Ваш найменший внесок у нашу спільну справу надзвичайно важливий! Тільки спільними зусиллями ми зможемо подолати упередження населення щодо вакцинації та запобігти новим спалахам вакцинокерованих хвороб. А це означає, що наші діти будуть здоровими та захищеними!


Якщо Ви бажаєте фінансово підтримати діяльність ГО «Батьки за вакцинацію», завантажте цей QR-код у свій смартфон чи використайте посилання https://goo.gl/VPh12X

Також Ви можете зробити благодійний внесок на наші реквізити. Щиро дякуємо кожному, хто допоможе!
Одержувач: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ “БАТЬКИ ЗА ВАКЦИНАЦІЮ”
Код одержувача: 40303065
Рахунок у форматі згідно стандарту IBAN: UA913206490000026009052702220
Назва банку: ФIЛIЯ “РОЗРАХ.ЦЕНТР” АТ КБ”ПРИВАТБАНК”
Призначення платежу: Благодійна допомога на здійснення статутної діяльності. Без ПДВ.
ГО “Батьки за вакцинацію”
Юридична адреса: 04209, м. Київ, вул. Героїв Дніпра, буд. 26, кв. 31
E-mail: info@bzv.org.ua

Джерелами фінансування ГО «Батьки за вакцинацію» є гранти від міжнародних організацій (ВООЗ, Ротарі Інтернешнл), членські внески, благодійні внески, краудфандинг Спільнокошт.