Приєднуйся!

ГО “Батьки за вакцинацію” об’єднує свідомих батьків, які відповідально ставляться до здоров’я дітей та розуміють значення вакцинації у формуванні імунітету кожної людини.

За час існування наша організація ініціювала та провела декілька сотень просвітницьких заходів та зустрічей на тему вакцинації для батьків, медичних працівників, студентів медичних спеціальностей, а також для дітей, які мають змалку розуміти важливість щеплень.

За нашої ініціативи створені та видані:

Ми створили спеціальну Facebook-групу  ,де батьки мають змогу поставити свої запитання щодо щеплень та оперативно отримати відповіді фахівців – педіатрів, імунологів, сімейних лікарів.

ГО «Батьки за вакцинацію» ініціювала проведення Українського тижня імунізації в рамках Всесвітнього та Європейського тижнів та виступила активним учасником кампанії з реагування на спалахи поліомієліту та кору в Україні.

Ми одними з перших привернули увагу громадськості на випадки правця у дітей, доклали багато зусиль для покращення ситуації з вакцинами для профілактики грипу.

Докладно з діяльністю організації знайомтеся на сторінці у соцмережі Facebook

У нашій діяльності ми  об’єднали найкращих лікарів – фахівців у педіатрії, імунології, інфектології, епідеміології. Зокрема, нашу активність та заходи підтримують Федір Лапій, доцент кафедри дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології НМАПО ім. П. Л. Шупика, лікар дитячої імунології; Андрій Пеньков, к.мед.н., педіатр, співзасновник Східно-Української академії педіатрії, президент українсько-німецької медичної асоціації, член Харківської експертної групи з підтримки медичної реформи; Леонід Дубей, д.мед.н., професор, дитячий гематолог, Президент ГО «Українська Академія Педіатрії»; відомий дитячий лікар Євген Комаровський; головний епідеміолог МОЗ Ірина Колесникова. У вересні 2018 року Федір Лапій був обраний Головою правління ГО “Батьки за вакцинацію”

У 2017 році за ініціативою нашою організації в Україні з’явилися Агенти змін  з вакцинації – батьки, медики, журналісти та усі не байдужі люди, які готові активно діяти для захисту українців від вакцино-керованих інфекцій.

Приєднуйтесь до нашої команди!

Закликаємо вас приєднатися до нашої важливої справи, ставши членом організації, волонтером або Агентом змін з вакцинації. Щоб приєднатися до команди Агентів змін, заповніть анкету за посиланням: https://goo.gl/forms/9naPPrr6RHL7bAUz1

Ми активно формуємо місцеві осередки та залучаємо до роботи нових членів. Наприклад, однією з перших сформувалася команда м.Мелітополь (Запорізька область), яка об’єднала активних лікарів, батьків, журналістів та волонтерів. #Мелітополь_вакцинований, захищені від інфекційних хвороб діти та дррослі – ось мета, до якої команда наближається завдяки своїм щоденим справам.

Станом на листопад 2018 року вже зареєстровані осередки ГО “Батьки за вакцинацію” в містах Мелітополь,  Одеса, Вінниця, Львів; подані документи на створення осередків в містах Тернопіль, Житомир, Рівне. Активні команди в сфрмувалися в м. Дніпро, м. Харків, Закарпатській та Волинській областях.

Процедура офіційного оформлення членства в організації здійснюється згідно з Положенням про членство та членські внески.

Згідно до п. 3 Положення про членство та членські внески, прийняття у члени Організації здійснюється на підставі письмової заяви-анкети заявника на ім’я Голови Правління Організації. Заяву-анкету можна заповнити за посиланням

На підставі заяви Правління приймає рішення про прийняття у члени організації.

До заяви-анкети додається, за бажанням, фотокартка заявника розміром 2,5х3,5 та  копія квитанції або копія платіжного доручення на перерахування вступного та щорічного членських внесків із відміткою установи банку. Згідно до п.7 Положення, розмір вступного членського внеску складає 250 гривень. Розмір щорічного членського внеску складає 250 гривень.

Набуття повноправного членства відбувається після оплати вступного та щорічного внесків.

Реквізити для оплати:
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ “БАТЬКИ ЗА ВАКЦИНАЦІЮ”
Поточний рахунок №: 26004455021041
Код одержувача: 40303065
Банк одержувача: АТ “ОТП Банк”
МФО банку: 300528

Призначення платежу: Вступний (чи щорічний) членський внесок від ПІБ

Квитанції для сплати можна знайти за посиланнями:

Після оплати прохання надіслати копії платіжних документів на електронну адресу info@bzv.org.ua

Вступний та щорічний внесок також можна сплатити через систему електронних платежів:

Після оплати прохання надіслати копії платіжних документів на електронну адресу info@bzv.org.ua

Всі члени організації отримують можливість:

    • безкоштовно відвідувати зустрічі з лікарями, що проводяться при підтримці громадської організації;
    • звертатися до організації за інформаційною та юридичною допомогою у вирішенні питань, що стосуються вакцинації та якості надання медичних послуг дітям;
  • отримувати актуальну інформацію про наявність вакцин з першоджерел.

Всі члени організації отримають примірник довідника «Відповіді на складні запитання батьків про вакцинацію» та дитячу книжку-розмальовку.

Членські внески будуть спрямовані на:

  • організацію та проведення зустрічей батьків із медичними фахівцями;
  • випуск просвітницьких поліграфічних матеріалів про вакцинацію;
  • створення освітньої онлайн-платформи для батьків (включно з відео-уроками з вакцинації);

Правління ГО «Батьки за вакцинацію» зобов’язане щорічно звітувати всім членам організації про цільове використання всіх залучених організацією коштів та ресурсів.

З повагою,
виконавчий директор
ГО «Батьки за вакцинацію»
Тимофій Бадіков

Друзі, підтримати ідею вакцинації дуже просто! Ми будемо вдячні за розміщення нашого баннеру на ваших ресурсах.

Крім того, в соцмережах також можна підтримати ГО “Батьки за вакцинацію” https://www.facebook.com/pg/bzvorgua/reviews/