Заява ГС “Коаліція за вакцинацію” про неприпустимість сприяння протиправним діям, які створюють загрозу здоров’ю та життю учасників освітнього процесу

Природним є прагнення людини жити в країні, де держава гарантує кожному громадянину право на здоров’я. Громадська спілка “Коаліція за вакцинацію” завжди відстоювала право українців на безпечний для здоров’я простір і продовжує робити це зараз, під час повномасштабного вторгнення. В той час, коли наші діти щоденно стикаються з ризиком травмуватися чи навіть загинути від ворожих ракет, неприпустимо піддавати їхнє життя ще й небезпеці інфекційних хвороб. Саме тому ГС “Коаліція за вакцинацію” та ряд профільних громадських орагнізацій звертається до органів місцевої влади та освітян м. Чернігова, а також до всіх небайдужих громадян із наступною заявою.

Заява про неприпустимість сприяння в.о. міського голови Чернігова Олександра Ломако протиправним діям, які створюють загрозу здоров’ю та життю учасників освітнього процесу

Громадська спілка “Коаліція за вакцинацію”, яка об’єднує майже 80 організацій, висловлює глибоке занепокоєння заявою в.о. міського голови Чернігова Олександра Ломако щодо допуску до очного навчання усіх дітей, незалежно від наявності довідки про обов’язкові щеплення. Ці висловлювання суперечать чинному законодавству України, сприяють антивакцинальним настроям та підривають зусилля нашої країни у протидії інфекційним захворювання, чим створюють додаткові ризики для громадського здоров’я. 

Починаючи з 10 вересня 2024 року, в інформаційному просторі м.Чернігів шириться публічна заява пана Ломако, в якій він закликав директорів шкіл та викладачів ігнорувати законні вимоги щодо недопуску невакцинованих дітей до організованих колективів. (джерело – телеграм-канал Олександр Ломако, Офіційно про Чернігів) 

Ці висловлювання суперечать засадам Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» від 06.04.2000 № 1645-III, а саме ст. 15, яка регламентує, що невакциновані діти не можуть відвідувати виховні, навчальні, оздоровчі та інші дитячі заклади, за винятком тих, хто має медичні протипоказання до вакцинації.

Обов’язок закладів також регламентований цим Законом. Відповідно до ст. 11 Закону, організація та проведення профілактичних і протиепідемічних заходів, а також організація та проведення медичних оглядів і обстежень, профілактичних щеплень, гігієнічного виховання та навчання громадян, у межах встановлених законом повноважень покладаються на органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, органи державної санітарно-епідеміологічної служби, заклади охорони здоров’я, підприємства, установи та організації незалежно від форм власності.

Відповідно до п.4 Порядку здійснення медичного обслуговування учнів закладів загальної середньої освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 січня 2021 р. № 31, медичне обслуговування учнів включає організацію проведення профілактичних щеплень згідно з їх календарем після лікарського огляду. 

Відповідно до п.8 Порядку, медичний працівник, що працює у закладі освіти та входить до штату закладу освіти або відповідного закладу охорони здоров’я, в тому числі: здійснює контроль за своєчасністю проходження учнем профілактичного медичного огляду та вакцинації, а також інформує із зазначених питань батьків або інших законних представників.

Окрім того, в межах заходів щодо стабілізації епідемічної ситуації з керованих інфекцій в Україні, рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (Протокол засідання від 17.06.2024 року) обласним та Київській міській військовим адміністраціям та центрам контролю та профілактики хвороб  доручено забезпечити дотримання порядку зарахування дітей до закладів освіти за умови наявності довідки закладу охорони здоров’я, яка видана на підставі даних медичного огляду дитини, за відсутності медичних протипоказань для її перебування у цьому закладі та наявності обов’язкової форми первинної документації № 086/о «Медична довідка (витяг з медичної картки амбулаторного хворого) із зазначенням дати, дози, серії і назви лікарських засобів, якими проведені щеплення, відповідно до вимог наказу МОЗ від 25 липня 2023 р. №1351» «Про організацію медичних оглядів дітей та інших осіб для зарахування їх до закладів освіти, дитячих закладів оздоровлення та відпочинку», зареєстрованого в Мін’юсті 26 вересня 2023 р. за №1682/40738, та відповідно до Календаря профілактичних щеплень.

На важливості вакцинації учасників освітнього процесу як частини забезпечення якісної освіти для кожної дитини напередодні цього навчального року також наголосили у спільній заяві МОЗ, МОН, ЮНІСЕФ та ВООЗ.

Таким чином, необхідність наявності профілактичних щеплень у дітей, які відвідують навчальні заклади, та роль самих закладів у дотриманні цих норм, чітко визначені законодавством України, постанові Верховного суду України від 17.04.2019 (https://reyestr.court.gov.ua/Review/81652333), висновкам Європейського суду з прав людини

Вакцинація забезпечує не лише індивідуальний захист особі, яка її отримала, але й може забезпечити захист особам, які в силу тих чи інших причин не можуть бути вакциновані. Такий захист досягається за рахунок колективного імунітету, що дозволяє забезпечити виконання гарантованих Конституцією прав, а саме, статті 3 та статті 27. Тим самим забезпечується принцип справедливості. Охоплення вакцинацією в Україні проти інфекцій, спалахи яких можна запобігти через колективний імунітет (наприклад, кору) не досягли необхідних показників. 

Війна, розв’язана російською федерацією, посилює важливість вакцинації проти інфекційних хвороб. Адже в умовах війни значно зростає не лише ризик виникнення спалахів інфекційних хвороб, але й ускладнюється надання допомоги таким хворим. Наразі в Україні відмічається суттєве зростання захворюваності на кашлюк, кір, правець у порівнянні з попередніми роками. Чернігівська область серед тих, хто страждає від атак ворога, тому наявність профілактичних щеплень може попередити спалахи, госпіталізацію та врятувати життя. 

Школа та колективи, в яких навчаються діти, повинні бути безпечним середовищем для всіх учасників навчального процесу, що гарантовано статтею 53 та статтею 55 Законом України “Про освіту”. Навчання в Україні і без того систематично переривається під час повітряних тривог. Не потрібно, щоб зростання захворюваності та вимушені карантинні заходи ставали додатковими причинами для цього. 

Наголошуємо, що батьки мають право обирати одну із визначених форм здобуття їх дитиною освіти, але держава, з метою дотримання прав дитини на освіту та забезпечення безпеки та здоров’я всіх дітей, встановлює певні правила для реалізації такого права. Завданням держави є забезпечення дотримання оптимального балансу між реалізацією права дитини на освіту та інтересами інших дітей, інтересам суспільства в питаннях забезпечення безпеки здоров’я всього населення.

Громадська спілка “Коаліція за вакцинацію” наголошує на важливості дотримання Конституції України, Законів, норм та правил, що визначені в Україні, що спрямовані на охорону здоров’я та забезпечення належного захисту дітей від вакцинокерованих інфекцій. 

Ми вважаємо абсолютно неприйнятним, коли в той час, як демократичні країни  світу надають допомогу нашій державі в протидії агресії російської федерації, в Україні окремі посадовці дозволяють собі посилювати загрози для національної безпеки, ігнорувати науково та нормативно обґрунтовані підходи до попередження спалахів інфекційних хвороб, ставити під загрозу здоров’я та життя громадян.

Ми вимагаємо, аби в.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако публічно пояснив свої дії та негайно припинив будь-яке сприяння поширенню антивакцинальних настроїв, дотримувався Конституції та Законів України. Відповідальність за можливі спалахи інфекційних захворювань чи хвороби у окремої дитини, що можуть призвести до смерті дітей, прямо лежить на тих чиновниках, які своїми рішеннями підштовхують людей до відмови від вакцинації.

Переконані, що здоров’я та життя дітей є найвищою цінністю для нашого суспільства, і ми не допустимо, щоб популістичні заяви та політичні амбіції ставали на шляху захисту їхнього майбутнього.

Закликаємо місцеву владу та освітян в жодному разі не відсторонюватися від забезпечення безпечного середовища, не перекладати відповідальність на медиків, а, навпаки, об’єднувати зусилля для його розбудови. Саме ви можете допомогти батькам отримати важливу інформацію про щеплення, яких не вистачає їхній дитині, та про те, як і де надолужити графік щеплень, інформацію про профілактику інфекційних захворювань.

Громадські організації які підтримали заяву:

Громадська спілка “Коаліція за вакцинацію” в особі виконавчого директора Бадікова Тимофія Олександровича

Громадська організація ГО “Батьки за вакцинацію” в особі Голови правління Лапія Федора Івановича

Громадська спілка Українська Академія Педіатричних Спеціальностей в особі Голови правління Маменко Марини Євгеніївни

Громадська організація «Всеукраїнська асоціація дитячої імунології» в особі Виконавчого директора Степановського Юрія Степановича

Громадська організація “Академія Сімейної Медицини України” в особі Голови організації Куленіча Ореста Геннадійовича.

Громадська організація”Всеукраїнська асоціація фахівців з громадського здоров’я” в особі Голови організації Савчука Руслана Миколайовича

Громадська організація “ГО “Платформа здоров’я”” в особі Члена Правління, лікаря, к.мед.н. Стойки Отто Олександровича


Актуальна інформація про інфекції та щеплення тепер у зручному Телеграм-боті

Чат-бот з вакцинації розробила громадська спілка “Коаліція за вакцинацію” в рамках проєкту USAID “Розбудова стійкої системи громадського здоров’я”, аби вакцинуватися українцям стало ще легше та зручніше.

Аби скористатися сервісом, просто відскануйте qr-код, введіть у Телеграм-пошук ім’я @UaVaxBot чи перейдіть за посиланням.

З чат-боту ви дізнаєтесь про таке:

– інфекційні ризики для українців та захист від інфекцій;
– відповіді на поширені запитання про вакцини та щеплення;
– офіційні ресурси з інформацією про інфекції та вакцинацію.

Уже зараз UaVaxBot може розрахувати графік щеплень за датою вашого народження! А в майбутньому із його допомогою можна буде записатись на вакцинацію або зв’язатись зі своїм лікарем.

Приєднуйтесь, тестуйте бот на зручність і залишайте свої відгуки!

– Перейдіть за посиланням (або відскануйте qr-код чи введіть у Телеграм-пошук ім’я @UaVaxBot);
– Надайте сервісу контактні дані (поділіться номером телефону);
– Оберіть розділ, що вас цікавить, та отримайте відповідь на своє питання чи іншу необхідну вам інформацію.


Практикум Агентів змін з вакцинації “Роль та залучення громадського сектору в реалізації регіональних стратегій з імунопрофілактики”

3 та 4 серпня в Києві проходив практикум Агентів змін з вакцинації на тему “Роль та залучення громадського сектору в реалізації регіональних стратегій з імунопрофілактики”. Говорили про діючу Стратегію розвитку імунопрофілактики до 2030 року, визначали перешкоди та успіхи на шляху її виконання, шукали способи адвокації виконання регіональних стратегій на рівні громад, використовуючи наявні там ресурси.
 
У заході взяли участь 36 учасників з 23 регіонів України, у тому числі представники МОЗ, ЦГЗ, НТГЕІ та ВООЗ. Ще двоє учасників приєдналися онлайн.
   
Серед ключових тез, озвучених провідними спікерами практикуму, відзначимо такі:
✅ Успіх реалізації Стратегії розвитку імунопрофілактики залежить від рівня залученості громад та активності представників громадського сектору, – Олександр Заіка, керівник національної програми імунізації МОЗ України.
✅ Комунікація з питань імунізації має бути синхронізованою з операційною складовою і включати відповідні меседжі для кожної цільової аудиторії для досягнення головної комунікаційної мети, яка полягає в підвищенні рівня обізнаності, довіри та позитивного сприйняття вакцинації населенням, – Микола Ганіч, керівник напряму комунікацій ДУ «ЦГЗ МОЗ України».
✅ Рекомендації НТГЕІ можуть допомогти сформувати довіру до фахової спільноти у питаннях вакцинації і стати науковою опорою Агентів змін у громадах, – Федір Лапій, голова НТЕГІ.
✅ Існують різні підходи до співпраці з громадами у галузі імунопрофілактики. З-поміж них можна виділити орієнтованість на громади, врахування базових потреб, залучення та уповноваження громад тощо. Всі вони можуть бути частиною низки ширших рішень для досягнення спільної мети, – Євген Гречуха, фахівець з імунізації Бюро ВООЗ в Україні.
✅ Наші агенти змін з вакцинації уже працюють на експертному рівні і є потужними партнерами МОЗу, ЦГЗ та ЦКПХ у громадах. Тож завдання на сьогодні – поширювати ці практики, щоб збільшувати спроможність реагувати на різні виклики і системно працювати на місцевому рівні, – Тимофій Бадіков, виконавчий директор ГС “Коаліція за вакцинацію”.
Отже, як саме громадські організації можуть вплинути на реалізацію регіональних стратегій з імунопрофілактики? Учасники практикуму назвали три основні напрямки:
1. Підвищити обізнаність населення громад або ключових груп щодо імунопрофілактики.
2. Активізувати лікарів на місцях, залучивши їх до дискусії та заходів з адвокації та реалізації стратегій.
3. Виступити платформою для міжсекторальної взаємодії (медиків, освіти, представників соцзахисту та органів місцевого самоврядування).
 
Успішні кейси в напрямку співпраці зі ЗМІ, освітянами та владою презентували учасниці ГС “Коаліція за вакцинацію” Ганна Лєснікова та Надія Некрилова (Одеська область), Анна Кухарук (Житомирська область) та Олеся Олійник (Чернівецька область). Це заходи, робочі інструменти комунікації та заохочення, алгоритми роботи з різними цільовими аудиторіями, які вже можна масштабувати з урахуванням особливостей кожної громади. А в ході обговорення учасники практикуму додали наступні ідеї:
 
📌Сприяти підвищенню компетенцій місцевих органів влади в галузі громадського здоров’я, а також медичних працівників – у напрямку імунопрофілактики.
📌Посилити партнерство громадських організацій та органів місцевого самоврядування в галузі імунопрофілактики.
📌Сприяти зростанню спроможності ЦКПХ в галузі імунопрофілактики.
📌Популяризувати імунопрофілактику в різних спільнотах (фахових, національних, вікових тощо).
📌Актуалізувати проблеми імунопрофілактики, що виникають на рівні громад, перед органами центральної влади.
✍️ Наступний крок – формування у громадах ініціативних груп та впровадження визначених заходів з адвокації та виконання регіональних стратегій.
🫶 Дякуємо фасилітатору практикуму Руслану Бахтиєву за управління часом та палкими дискусіями Агентів змін з вакцинації.
__________________
Захід проходив за ініціативи ГС “Коаліція за вакцинацію” у співпраці з Міністерство охорони здоров’я України, Центр громадського здоров’я України, World Health Organization Ukraine, за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Національний портал з імунізації запрацював в Україні

Вся інформація про вакцинацію в Україні для фахівців та громадськості тепер зібрана на одному ресурсі

В Україні з’явився Національний портал з імунізації, що містить матеріали для медиків, студентів, фармацевтів та всіх громадян, які шукають доказову інформацію про вакцини та щеплення.

24 квітня, у перший день Українського тижня імунізації, за участі представників МОЗ України, ЦГЗ, ГС «Коаліція за вакцинацію» та організації PACT відбулася онлайн-презентація Національного порталу з імунізації (НПІ) vaccine.org.ua – першого в Україні профільного ресурсу, присвяченого всім питанням вакцинокерованих інфекцій, щеплень та використання вакцин.

Експерти називають це епохальною подією, адже до цього моменту на різних інформаційних платформах висвітлювались різні аспекти вакцинації, як от: новини щодо надходження вакцин в Україну, статистика захворюваності та динаміка вакцинації, інструкції до імунобіологічних препаратів, рекомендації медиків для груп ризику та мандрівників, законодавчі норми та рішення експертних груп тощо. У той же час для багатьох країн світу, наприклад, США, Канади, Австралії, Великої Британії, звичною практикою є акумуляція всієї інформації з теми на одному порталі, що доступний і фахівцям, і пересічним громадянам. Тепер аналогічний ресурс доступний і українцям.

«Ми дуже сподіваємось, що портал буде цікавий не лише колегам, але й загальному населенню, адже безпека громадського здоров’я починається з щеплення. Зібрана та перевірена інформація дозволить в майбутньому уникати маніпуляцій та фейків навколо теми вакцинації, а батькам малолітніх дітей та дорослим бути більш впевненими на користь щеплень», – Андрій Пашинний, керівник відділу імунізації Центру громадського здоров’я МОЗ України.

«Дуже важливо, щоб кожен мав швидкий доступ до достовірної інформації про імунізацію, щеплення та вакцинацію, яка буде регулярно оновлюватися. І той, хто займається вакцинацією професійно, або той, хто потребує цієї послуги на рівні споживача, матиме доступ до перевірених даних. Запуск Національного порталу з імунізації – це приклад результативної взаємодії національного рівня, міжнародних партнерів та громадськості», – Олександр Заіка, керівник національної програми імунізації МОЗ України.

Для України Національний портал з імунізації – це рішучий крок до збільшення поінформованості населення про щеплення взагалі, безпеку та важливість вакцинації, наявність вакцин, графік їх отримання тощо. Адже часто саме відсутність або некоректність інформації стає перепоною для людини у прийнятті рішення щодо вакцинації себе чи своїх дітей. Але крім того, НПІ – це потужний інструмент для медиків, які прагнуть професійно зростати та будувати свою комунікацію з пацієнтами та колегами на засадах доказовості та науковості.

«Робота порталу з імунізації – це допомога професійній спільноті в роботі з людьми та у профілактиці захворювань. Одночасно завдяки роботі порталу безпосередньо можна отримати відгуки на питання професійної спільноти. Водночас це інструмент для визначення питань, які потребують вирішення на рівні Міністерства охорони здоров’я України», – Федір Лапій, головний експерт національного порталу з імунізації, к.м.н., голова Національної технічної групи експертів з імунізації.

«Національний портал з імунізації об’єднав представників МОЗ, ЦГЗ, міжнародних організацій та громадськості задля досягнення результату для всіх українців», – Тимофій Бадіков, виконавчий директор ГС «Коаліція за вакцинацію».

Сьогодні користувачам порталу за посиланням https://vaccine.org.ua/ доступна така інформація: вакцинація за віком, групами професійного та медичного ризику; перелік офіційних джерел інформації; матеріали для друку та ознайомлення; інформація для ВПО та мігрантів; актуальний календар щеплень; регуляторні нормативні документи; статистичні дані; адреси та контакти пунктів вакцинації; позиції технічних груп; цитати та зворотній зв’язок з експертами; перелік професійних асоціацій; дані про всі вакцинокеровані інфекції; новини в галузі імунізації тощо.

«Портал буде служити централізованою базою знань щодо імунізації, забезпечуючи реальний доступ до інформації про вакцинацію. У той же час, наш портал дозволить громадянам стати більш активними в керуванні своїм здоров’ям. Його запуск є важливим кроком до підвищення рівня громадського здоров’я та захисту наших громадян», – Катерина Денисенко, фахівчиня з вакцинації, проєкт USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я».

Підтримати Національний портал з імунізації може будь-яка зацікавлена організація, заклад охорони здоров’я чи освіти. Для цього можна розмістити банер порталу на своїх ресурсах, використовувати у своїх матеріалах посилання на портал, надіслати свої новини або пропозиції на пошту editor@vaccine.org.ua. Все необхідне можна знайти в розділі «Підтримати проєкт».

Переглянути запис онлайн-презентації Національного порталу з імунізації можна за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=sPSeHsw_HNk

Довідково:

Національний портал з імунізації створено ГС «Коаліція за вакцинацію» завдяки підтримці американського народу, наданій через агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проєкту «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», який реалізується на підтримку Міністерства охорони здоров’я України та Центру громадського здоров’я МОЗ України.


Конкурсний відбір підрядника на друк та розподіл поліграфії

Громадська організація «БАТЬКИ ЗА ВАКЦИНАЦІЮ» в рамках проєкту з розробки та поширення інформаційно-роз’яснювальних матеріалів для промоції рутинної імунізації та вакцинації проти COVID-19, який організація має намір реалізувати в межах грантового конкурсу, планує провести друк та оголошує відкритий конкурс на друк наступної поліграфічної продукції:

  • Довідник «Відповіді на складні запитання батьків про вакцинацію» – наклад 10 000 прим.
  • Збірник «100+ відповідей на запитання про вакцинацію проти COVID-19» – наклад 10 000 прим.
  • «Казка про те, як стати супергероєм» – наклад 40 000 прим.

Технічна інформація для друку поліграфічних матеріалів

  1. Загальна інформація:
  •   Мета проєкту: створення інформаційно-розʼяснювальних матеріалів для промоції рутинної імунізації та вакцинації проти COVID-19.
  •   Замовник: ГО «Батьки за вакцинацію»
  •   Контактна особа: Брушнівська Алла, info@bzv.org.ua
  1. Ціль проєкту: створити низку інформаційних матеріалів для промоції рутинної імунізації та вакцинації проти COVID-19, а саме:
  •   Довідник «Відповіді на складні запитання батьків про вакцинацію»,
  •   Збірник «100+ відповідей на запитання про вакцинацію проти COVID-19»
  •   «Казка про те, як стати супергероєм».
  1. Опис аудиторії: цільовими групами є обласні Центри контролю та профілактики хвороб, Центри первинної медико-санітарної допомоги (ЦПМСД), медичні працівники, заклади освіти, які отримують для свого користування в практичній роботі примірники Довідників, Збірників та Казок. Бенефіціарами є населення областей, населення фокусних громад, які зможуть підвищити свою обізнаність з питань вакцинації та отримати захист від вакцино-керованих інфекційних хвороб.
  2. Типи матеріалів для друку:

1) Довідник «Відповіді на складні запитання батьків про вакцинацію»,

2) Збірник «100+ відповідей на запитання про вакцинацію проти COVID-19»,

3) «Казка про те, як стати супергероєм».

  1. Технічні вимоги:
  •   Формат для Довідника – брошура, А5
  •   Кількість сторінок: 72 сторінки, тираж 10 000 примірників (Формат А5, 72 сторінки, Обкладинка 170 гм крейдований глянцевий папір, ламінація глянцева 1+0, Внутрішній блок, крейдований матовий папір 90 гм, 4+4,  10 000 шт)
  •   Формат для Збірника – брошура, А5
  •   Кількість сторінок: 52 сторінки, тираж 10 000 примірників (Формат А5, 52 сторінки, Обкладинка 170 гм глянцевий крейдований папір, ламінація глянцева 1+0, Внутрішній блок, крейдований матовий папір 90 гм, 4+4, 10 000 шт)
  •   Формат для Казки – казка-розфарбовка, А5
  •   Кількість сторінок: 24 сторінки, тираж 40 000 примірників (Формат А5, 24 сторінки офсет 90 гм, 4+4 , 40 000 шт
  •   Колірність: друк у кольорі
  •   Тип паперу: тип паперу для Довідника та збірника – крейдований, для Розфарбовки – офсетний.
  •   Товщина паперу: для Довідника – Обкладинка: 170 гм крейдований глянцевий папір, внутрішній блок: крейдований матовий папір 90 гм.  Для Збірника: обкладинка: 170 гм крейдований глянцевий папір, внутрішній блок: крейдований матовий папір 90 гм. Для розфарбовки: офсет 90 гм.
  •   Нанесення лаку або ламінація: Для довідника та збірника – обкладинка глянцева ламінація 1+0, для розфарбовки ламінація не потрібна.
  1. Дизайн:
  •   Макети: актуалізація макетів для друку, що надаються замовником
  •   Кольорова гамма: CMYK
  1. Пакування та логістика:
  •   Пакування: згідно з таблицею дистрибуції у 8 областей (Вінницька, Житомирська, Івано-Франківська, Київська, Одеська, Тернопільська, Чернівецька, Чернігівська). 
  •   Дрібні партії
  •   Доставка до точки призначення, контроль за прибуттям із подальшим інформуванням замовника.
  •   Адреса доставки: до кінцевих споживачів згідно таблицею дистрибуції, наданої заявником.
  •   Терміни доставки: згідно з зазначеним заявником терміном.
  •   Логістика: розподіл замовлень по вказаних регіонах згідно із таблицею дистрибуції.
  1. Бюджет:

Бюджет проекту: комерційна пропозиція надавача послуги, виходячи із відомостей цього технічного завдання, що включає бюджет на друк, пакування та логістику.

Умови оплати: оплата після отримання

  1. Терміни:
  •   Термін виконання: 3 тижні із дати підписання контракту на актуалізацію, друк, пакування та логістику поліграфічної продукції із замовником.

Кінцевий термін приймання комерційних пропозицій: 9 лютого 2023 року.

Вимоги до надавачів послуг – учасників конкурсу

До участі у відборі запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України, мають досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення торгівлі/надання послуг, які мають спроможність надати заявлені послуги у вказаній кількості, можливість надати послугу у вказаний строк за зазначеною адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна/ акт виконаних робіт) .

Учасник конкурсу надає організатору комерційну пропозицію/рахунок.

До участі у конкурсному відборі пропозицій допускаються комерційні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього конкурсного оголошення.

Учасник конкурсного відбору за цим оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор конкурсу може відхилити його комерційну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор конкурсу не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Пропозиції та запитання надсилайте за адресою: info@bzv.org.ua