Грип: прості речі рятують життя

“Грип: прості речі рятують життя” – девіз просвітницької кампанії  на тему профілактики грипу. Це спільний проект ГО “Батьки за вакцинацію”, ГО “Платформа здоров’я”,  а також Европейського бюро ВООЗ та українського представництва  ВООЗ.  Читати далі


Презентація онлайн – курсу для лікарів «Успішний #ЛікарПервинки»

Шановні журналісти!

 

Запрошуємо вас на презентацію онлайн – курсу для лікарів «Успішний #ЛікарПервинки», яка відбудеться 10 вересня о 10:45 в приміщенні Українського кризового медіа центру (Київ, вул. Хрещатик,2 ).

Цей курс є частиною «Програми комплексної підтримки лікарів первинної ланки України», яку впроваджує ГО «Батьки за вакцинацію» в партнерстві з ГО «Платформа здоров’я».

Навчання має на меті надати можливість лікарям первинної ланки дізнатися про основні засади організації успішної приватної практики в умовах впровадження медичної реформи.

Усі випускники програми матимуть можливість скористатися подальшою технічною підтримкою від ГО «Платформа здоров’я» та отримати консультації від провідних експертів щодо організації успішної приватної практики.

 

Запрошені спікери:

  • Ірина Тихомірова – Президент Бізнес-школи МІМ
  • Федір Лапій – Голова правління ГО «Батьки за вакцинацію»
  • Тимофій Бадіков, голова правління ГО «Платформа здоров’я»
  • Андрій Гаценюк – Менеджер «Програми комплексної підтримки лікарів первинної ланки» – презентуватиме курс
  • Віолетта Лійка, сімейний лікар, випускниця «Програми комплексної підтримки лікарів первинної ланки України»

 

Акредитація журналістів: https://goo.gl/GJ6urz

Контактна особа: Денис Давиденко, т. 044 334 5806, email: denys@health-platform.org.ua


Закликаємо українські ГО до створення коаліції за вакцинацію

Високе охоплення населення профілактичними щепленнями зараз є як ніколи актуальним. За даними ВООЗ Україна посіла перше місце в Європі за кількістю хворих на кір. За перше півріччя на кір в нашій країні захворіло 23 тисячі людей – більша частина усіх європейських хворих і вже зафіксовано 7 випадків дифтерії. Читати далі