Notice: Function _load_textdomain_just_in_time was called incorrectly. Translation loading for the wordpress-seo domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /sata2/home/users/bzv/www/www.bzv.org.ua/wp-includes/functions.php on line 6114
Наші проекти Archives - ГО “Батьки за вакцинацію”

В Україні з’явився збірник відповідей на найпоширеніші запитання про вакцинацію проти COVID-19

В Україні вийшов збірник відповідей на найпоширеніші запитання про вакцинацію  проти COVID-19 для медичних працівників та широкого загалу, який підготували представники ГО «Батьки за вакцинацію» за підтримки Центру громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я та міжнародних партнерів. 

Збірник «100+ відповідей на запитання про вакцинацію проти COVID-19» містить 10 розділів, в яких доступною мовою йдеться про те, як працюють різні типи вакцин, як вимірюють їхню ефективність і перевіряють їхню безпечність, як робити щеплення людям з серйозними захворюваннями (наприклад з онкохворобами), кому не можна робити щеплення, які є реакції на вакцини, як поводити себе після щеплення тощо. 

Електронну версію збірника можна знайти за посиланням. Невдовзі з’являться і паперові екземпляри, які отримають лікарі й медичні сестри в усіх регіонах України. 

Проєкт реалізується ГО «Батьки за вакцинацію» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в рамках програм «Соціальний капітал» і «Громадське здоров’я», україно-швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти», за участі кластеру «Перспективи розвитку східних регіонів України» Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH та інформаційної підтримки ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України». 

Погляди й ідеї, представлені в збірнику, належать авторам і не обов’язково відображають погляди Швейцарської агенції розвитку і співробітництва, а також україно-швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти».

Ще більше інформації про вакцинацію проти COVID-19 можна знайти на сайті vaccination.covid19.gov.ua.


Грип: прості речі рятують життя

“Грип: прості речі рятують життя” – девіз просвітницької кампанії  на тему профілактики грипу. Це спільний проект ГО “Батьки за вакцинацію”, ГО “Платформа здоров’я”,  а також Европейського бюро ВООЗ та українського представництва  ВООЗ.  Читати далі


Презентація онлайн – курсу для лікарів «Успішний #ЛікарПервинки»

Шановні журналісти!

 

Запрошуємо вас на презентацію онлайн – курсу для лікарів «Успішний #ЛікарПервинки», яка відбудеться 10 вересня о 10:45 в приміщенні Українського кризового медіа центру (Київ, вул. Хрещатик,2 ).

Цей курс є частиною «Програми комплексної підтримки лікарів первинної ланки України», яку впроваджує ГО «Батьки за вакцинацію» в партнерстві з ГО «Платформа здоров’я».

Навчання має на меті надати можливість лікарям первинної ланки дізнатися про основні засади організації успішної приватної практики в умовах впровадження медичної реформи.

Усі випускники програми матимуть можливість скористатися подальшою технічною підтримкою від ГО «Платформа здоров’я» та отримати консультації від провідних експертів щодо організації успішної приватної практики.

 

Запрошені спікери:

  • Ірина Тихомірова – Президент Бізнес-школи МІМ
  • Федір Лапій – Голова правління ГО «Батьки за вакцинацію»
  • Тимофій Бадіков, голова правління ГО «Платформа здоров’я»
  • Андрій Гаценюк – Менеджер «Програми комплексної підтримки лікарів первинної ланки» – презентуватиме курс
  • Віолетта Лійка, сімейний лікар, випускниця «Програми комплексної підтримки лікарів первинної ланки України»

 

Акредитація журналістів: https://goo.gl/GJ6urz

Контактна особа: Денис Давиденко, т. 044 334 5806, email: denys@health-platform.org.ua


Закликаємо українські ГО до створення коаліції за вакцинацію

Високе охоплення населення профілактичними щепленнями зараз є як ніколи актуальним. За даними ВООЗ Україна посіла перше місце в Європі за кількістю хворих на кір. За перше півріччя на кір в нашій країні захворіло 23 тисячі людей – більша частина усіх європейських хворих і вже зафіксовано 7 випадків дифтерії. Читати далі