Зустріч для батьків з питань вакцинації в місті Ірпінь

За підтримки Громадської організації «Батьки за вакцинацію» відбулась зустріч батьків міста Ірпінь з головним імунологом м. Києва Федором Івановичем Лапієм.

Батьки за вакцинацію

Питання вакцинації дуже непокоїть та цікавить батьків. Гості зустрічі запитували, як і де знаходити достовірну та правдиву інформацію, як позбутися міфів і як знайти фахівців, які дійсно володіють інформацією та яким можна довірити здоров’я власної дитини.

Батьки за вакцинацію Ірпінь

На ці та інші питання дають відповіді фахівці, які виступають на зустрічах, що організовує та підтримує ГО «Батьки за вакцинацію».

Федір Лапій

«Єдина причина, з якої дитина потребує вакцинації, – це захист від захворювань, проти яких проводиться ця вакцинація. Діти потребують щасливого дитинства, вони потребують захисту від хвороб, які призводять до госпіталізації, викликають каліцтво, забирають життя. Батьки повинні бути партнерами в питанні захисту своїх дітей, вони повинні звертатися до лікарів за інформацією, вони повинні свідомо підходити до питання вакцинації, до захисту своїх дітей», — радить Федір Іванович.

Наступна зустріч відбудеться в місті Черкаси. Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до заходу.

Вам також буде цікаво:

Залишити відповідь