Відкритий урок на тему щеплення для учнів 5 класу школи №128

Відкритий урок на тему щеплення провели сьогодні представники ГО “Батьки за вакцинацію” для учнів 5А класу. Дякуємо за запрошення керівництву закладу та медсестрі Оксані Бойко.

Учні дізналися про те, як з’явилися вакцини та який вплив вони мали. Ми поговорили про імунітет та згадали, як його укріпити.

Крім того, учні читали казку “Чарівна парасолька” про значення вакцинації. Тепер школярі розуміють, навіщо їм роблять щеплення та від яких інфекційних хвороб вони захищають.

Також ми запросили учнів до участі у освітньому проекті «Флешмоб-конкурс у школах», до якого можуть долучитися всі бажаючі, підтримати ідею щеплення та отримати приємні подарунки!

Відкриті уроки для учнів 3-6 класів в школах Києва проводитимуться до кінця учбового року і організовані з нагоди Українського тижня імунізації, який проходить 23-29 квітня 2018 року.

Якщо ви хочете, щоб представники ГО «Батьки за вакцинацію» відвідали ваш учбовий заклад, телефонуйте за номером (063) 4778530 або пишіть на bzv.org.ua@gmail.com.

Український тиждень імунізації присвячений покращенню обізнаності дорослих і дітей про користь щеплень та підвищенню рівня імунізації дітей в Україні, як важливу умову збереження здоров’я та життя людини.

Вам також буде цікаво: