Відкритий урок для учнів 3 класу школи №192

ГО “Батьки за вакцинацію” продовжують проводити відкриті уроки на тему щеплення для учнів київських шкіл. Сьогодні ми завітали до школи № 192 та провели урок для учнів 3А класу. Дякуємо за запрошення керівництву школи та особисто завучу школи Анні Миколаєвні!

Представники громадської організації розповіли школярам про те, як з’явилися вакцини та який вплив вони мали. Дітки зрозуміли, від яких хвороб можна захистити себе за допомогою щеплення. Ми подивилися мультик про вакцинацію і тепер школярі не будуть боятися відвідувати кабінет щеплення.

Учні були дуже активними та обізнанними, вони ділилися знаннями, що здобули у школі та приємно вразали нас своїми знаннями та ставленням до свого здоров’я.

Відкриті уроки для учнів 3-6 класів в школах Києва проводитимуться до кінця учбового року і організовані з нагоди Українського тижня імунізації, який проходить 23-29 квітня 2018 року.

Якщо ви хочете, щоб представники ГО «Батьки за вакцинацію» відвідали ваш учбовий заклад, телефонуйте за номером (063) 4778530 або пишіть на bzv.org.ua@gmail.com.

Український тиждень імунізації присвячений покращенню обізнаності дорослих і дітей про користь щеплень та підвищенню рівня імунізації дітей в Україні, як важливу умову збереження здоров’я та життя людини.

Вам також буде цікаво: