Напередодні Нового Року представник ГО “Батьки за вакцинацію” та член Ради молодих лікарів Львівщини Оксана Держило-Ганич прочитала лекцію на тему: “Викорінимо поліомієліт разом” для учнів 10 класу Миколаївської ЗОШ №2 Львівської області.
![](https://bzv.org.ua/wp-content/uploads/2019/01/6.jpg)
Діти зрозуміли, чому дуже важливо робити щеплення вчасно і отримувати всі потрібні дитині згідно її віку дози вакцини.
![](https://bzv.org.ua/wp-content/uploads/2019/01/8.jpg)
Всі присутні отримали буклети з відповідями на найбільш поширені запитання про щеплення проти поліомієліту, а також кросвордом, який допоможе ще більше дізнатися про цю хворобу.
Уроки проводяться за сприяння Ротарі в Україні.