Оновлені дані щодо поставок вакцин представили в МОЗ

Станом на 8 серпня 2016 року в усі регіони України поставлено наступні вакцини, які використовуються для проведення щеплень дітям згідно з Календарем профілактичних щеплень:

  • вакцина проти гепатиту В – 350 000 доз (20 % від запланованого);
  • комбінована вакцина для профілактики кашлюку (ацелюлярна), дифтерії, правця, поліомієліту (інактивована), гемофільної інфекції типу b («ПЕНТАКСИМ») – 414 700 доз (48 % від запланованого);
  • вакцина для профілактики кору, паротиту, краснухи – 277 000 доз (22 % від запланованого);
  • вакцина для профілактики гемофільної інфекції типу b (моновалентна) – 174 400 доз (33,5 % від запланованого, але з урахуванням поставки другої частини – 100 %);
  • вакцина проти сказу – 91 390 доз (100 % від запланованого).

28 липня 2016 року в Україну надійшла друга партія вакцини для профілактики гемофільної інфекції типу b (моновалентна) в кількості 345 550 доз та 5 серпня 2016 року поставлена вакцина для профілактики дифтерії, правця у дорослих (АДП-М) – 1 599 600 доз.

Впродовж наступного тижня ці вакцини планується поставити у всі регіони України. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я.

9 серпня у МОЗ відбулася селекторна нарада керівництва відомства з начальниками та відповідальними особами структурних підрозділів з питань охорони здоров’я держадміністрацій регіонів України. Під час наради в.о. Міністра охорони здоров’я Уляна Супрун зазначила: «Цими днями було підготовлено низку документів для розмитнення вакцин і лікарських засобів, які вже були поставлені в Україну. Тому на наступному тижні плануємо здійснити їх доставку в регіони».

Сергій Платов, заступник начальника Управління-начальник відділу програм та проектів Управління громадського здоров’я повідомив наступне:

«На сьогодні у регіонах доступні вакцини для проведення щеплень дітям першого року життя згідно Календаря щеплень, тобто препарати, з чого повинна починатися вакцинація».

Найближчим часом планується поставка в Україну оральної, бівалентної вакцини проти поліомієліту у кількості 2 755 000 доз та цільноклітинної вакцини проти кашлюку, дифтерії, правця – 1 770 000 доз.
Крім того, нині вирішується питання щодо можливості ввезення на територію України вакцини для профілактики туберкульозу в кількості 2,5 млн. доз.

За матеріалами прес-служби МОЗ України

Вам також буде цікаво:

Залишити відповідь