Відкриті уроки на тему щеплення в школах Києва!

З нагоди Українського тижня імунізації, який проходить 23-29 квітня 2018 року, члени ГО «Батьки за вакцинацію» готові до кінця квітня провести відкриті уроки на тему вакцинації для учнів 3-6 класів.

Діти дізнаються про те, як з’явилися вакцини та який вплив вони мали. Ми поговоримо про імунітет та згадаємо, як його укріпити. Школярі позбудуться страху уколів та будуть розуміти, навіщо їм роблять щеплення.

Якщо ви хочете, щоб представники ГО «Батьки за вакцинацію» відвідали ваш учбовий заклад, телефонуйте за номером (063) 4778530 або пишіть на bzv.org.ua@gmail.com.

Крім того, запрошуємо заклади загальної середньої освіти м.Києва долучитися до участі у освітньому проекті «Флешмоб-конкурс у школах».

Проект “Флешмоб-конкурс у школах”, який триватиме протягом квітня, присвячений покращенню обізнаності дорослих і дітей про користь щеплень та підвищенню рівня імунізації дітей в Україні, як важливу умову збереження здоров’я та життя людини. Деталі участі у конкурсі  за посиланням.

Головна мета заходів: формування позитивного ставлення у населення до питання імунізації та просвітницька робота стосовно дитячого здоров’я.

Український тиждень імунізації присвячений покращенню обізнаності дорослих і дітей про користь щеплень та підвищенню рівня імунізації дітей в Україні, як важливу умову збереження здоров’я та життя людини.

Вам також буде цікаво: