Відкритий урок на тему щеплення в Еколого-природничому ліцеї №116

Ще один відкритий урок на тему щеплення провели сьогодні представники ГО “Батьки за вакцинацію”. Дякуємо за запрошення керівництву Еколого-природничого ліцею №116.

щеплення

Учні 5 класу дізналися про те, як з’явилися вакцини та який вплив вони мали. Ми поговорили про імунітет та згадали, як його укріпити. Школярі зрозуміли, навіщо їм роблять щеплення та від яких інфекційних хвороб вони захищають.

щеплення

щеплення
Крім того, ми запросили учнів до участі у освітньому проекті «Флешмоб-конкурс у школах», до якого можуть долучитися всі бажаючі, підтримати ідею щеплення та отримати приємні подарунки!

щеплення

щеплення

Дякуємо діткам за цікаві питання та активність на уроці.

Відкриті уроки для учнів 3-6 класів в школах Києва проводитимуться до кінця квітня і організовані з нагоди Українського тижня імунізації, який проходить 23-29 квітня 2018 року.

щеплення

Якщо ви хочете, щоб представники ГО «Батьки за вакцинацію» відвідали ваш учбовий заклад, телефонуйте за номером (063) 4778530 або пишіть на bzv.org.ua@gmail.com.

Український тиждень імунізації присвячений покращенню обізнаності дорослих і дітей про користь щеплень та підвищенню рівня імунізації дітей в Україні, як важливу умову збереження здоров’я та життя людини.

Вам також буде цікаво: