Відкритий урок на тему щеплення в школі №110

Ще один відкритий урок на тему щеплення провели сьогодні представники ГО “Батьки за вакцинацію”. Дякуємо за запрошення керівництву школи №110.

Учні 5А та 5 Б класів дізналися, навіщо батьки водять їх до кабінету щеплення. Ми розповіли про те, як з’явилися вакцини та який вплив вони мали, поговорили про імунітет та згадали, як його укріпити. Школярі зрозуміли, як правильно захищатися від інфекційних хвороб.

Крім того, учні обох класів взяли участь у освітньому проекті «Флешмоб-конкурс у школах», до якого можуть долучитися всі бажаючі, підтримати ідею щеплення та отримати приємні подарунки!

Відкриті уроки для учнів 3-6 класів в школах Києва проводитимуться до кінця квітня і організовані з нагоди Українського тижня імунізації, який проходить 23-29 квітня 2018 року.


Якщо ви хочете, щоб представники ГО «Батьки за вакцинацію» відвідали ваш учбовий заклад, телефонуйте за номером (063) 4778530 або пишіть на bzv.org.ua@gmail.com.

Український тиждень імунізації присвячений покращенню обізнаності дорослих і дітей про користь щеплень та підвищенню рівня імунізації дітей в Україні, як важливу умову збереження здоров’я та життя людини.

Вам також буде цікаво: