Відкритий урок з вакцинації у школі №65

Сьогодні представники ГО “Батьки за вакцинацію” завітали до школи № 65, де провели відкритий урок на тему щеплення. Дякуємо за запрошення керівництву школи та особисто заступнику директора з виховної роботи Роман Світлані Іванівні.

На відкритому уроці були присутні учні п’ятих та шостих класів.

Діти дізналися про те, як з’явилися вакцини та який вплив вони мали. Школярі зрозуміли, від яких інфекційних хвороб їх  захищають щеплення.

Дітки уважно слухали та дуже чемно себе поводили. Вони подивились мультфільм про вакцинацію та провели фізкульхвилинку.  Тепер діти розуміють, навіщо їм роблять щеплення.

Відкриті уроки для учнів 3-6 класів в школах Києва проводитимуться до кінця учбового року і організовані з нагоди Українського тижня імунізації, який проходить 23-29 квітня 2018 року.

Якщо ви хочете, щоб представники ГО «Батьки за вакцинацію» відвідали ваш учбовий заклад, телефонуйте за номером (063) 4778530 або пишіть на bzv.org.ua@gmail.com.

Український тиждень імунізації присвячений покращенню обізнаності дорослих і дітей про користь щеплень та підвищенню рівня імунізації дітей в Україні, як важливу умову збереження здоров’я та життя людини.

Вам також буде цікаво: