Відкритий урок на тему щеплення в Кловському ліцеї

Відкритий урок на тему щеплення провели для учнів п’ятих класів Кловського ліцею представники ГО “Батьки за вакцинацію”.

Школярам розповіли про те, як з’явилися вакцини та який вплив вони мали. Учні дізналися, навіщо їм роблять щеплення та від яких інфекційних хвороб вони захищають. Крім того,  ми поговорили про те, як зміцнити наш імунітет.

Діти подивилися відео про те, як іноді складно волонтерам доставити вакцина за місцем призначення, а також побачили мультфільм про вакцинацію.

Крім того, учні обох класів взяли участь у освітньому проекті «Флешмоб-конкурс у школах», до якого можуть долучитися всі бажаючі, підтримати ідею щеплення та отримати приємні подарунки!

Відкриті уроки для учнів 3-6 класів в школах Києва проводитимуться до кінця учбового року і організовані з нагоди Українського тижня імунізації, який проходить 23-29 квітня 2018 року.

Якщо ви хочете, щоб представники ГО «Батьки за вакцинацію» відвідали ваш учбовий заклад, телефонуйте за номером (063) 4778530 або пишіть на bzv.org.ua@gmail.com.

Український тиждень імунізації присвячений покращенню обізнаності дорослих і дітей про користь щеплень та підвищенню рівня імунізації дітей в Україні, як важливу умову збереження здоров’я та життя людини.

Вам також буде цікаво: