Дніпровський район м.Києва – за вакцинацію!

ГО “Батьки за вакцинацію” продовжує організовувати зустрічі з медиками з питань вакцинації по всій Україні. Черговий захід відбувся 28 серпня у приміщенні Центру первинної медіко-санітарної допомоги №1 Дніпровського району м.Києва: зустріч-бесіда з лікарями та медсестрами Дніпровського району. Спікером виступив лікар-імунолог, лікар-дитячий інфекціоніст, кандидат медичних наук, доцент кафедри дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології НМАПО ім.П.Л.Шупика, експерт МОЗ за напрямком “Інфекційні хвороби. Паразитологія. Дитяча імунологія”, голова правління ГО “Батьки за вакцинацію” Федір Іванович Лапій.

Під час зустрічі медики мали можливість поставити експерту будь-які питання стосовно теми профілактичних щеплень. Також учасники заходу мали можливість більше дізнатись про діяльність ГО “Батьки за вакцинацію” та отримати роздаткові матеріали (довідники «Відповіді на складні питання батьків про вакцинацію», казки-розмальовки для дітей «Чарівна парасолька» та зручні наочні календарі щеплень).

Щиро дякуємо всім лікарям та медсестрам, що знайшли час відвідати захід! Згідно результатів соціологічного опитування, проведеного ГО “Батьки за вакцинацію”, основним джерелом інформації про щеплення для більшості українців є їхні лікарі. Тому обізнаність медичних працівників у питаннях імунопрофілактики є надзвичайно важливою. Тільки разом ми – батьки та медики – зможемо захистити наших дітей від вакцинокерованих хвороб!

Якщо ви бажаєте організувати подібний захід у вашому медичному закладі або отрімати наши роздаткові матріали, пишіть нам: info@bzv.org.ua

Вам також буде цікаво: