Відкритий урок на тему щеплення в школі № 55 для 6 класу

Керівництво школи № 55 запросило представників ГО “Батьки за вакцинацію” провести ще один відкритий урок з вакцинації – вже для учнів 6 класу.

Учні 6 класу задавали багато питань та ділилися своїми знаннями, які вони здобули у школі. Ми згадали, як укріпити імунітет та поговорили про імунну пам’ять. Учні зрозуміли, навіщо їм роблять щеплення та від яких інфекційних хвороб вони захищають.

Крім того, ми запросили учнів до участі у освітньому проекті «Флешмоб-конкурс у школах», до якого можуть долучитися всі бажаючі, підтримати ідею щеплення та отримати приємні подарунки! Дякуємо за запрошення керівництву школи № 55 та особисто Ющенко Тетяні Михайлівні.

Відкриті уроки для учнів 3-6 класів в школах Києва проводитимуться до кінця року і організовані з нагоди Українського тижня імунізації, який проходить 23-29 квітня 2018 року.

Якщо ви бажаєте, щоб представники ГО «Батьки за вакцинацію» відвідали ваш учбовий заклад, телефонуйте за номером (063) 4778530 або пишіть на bzv.org.ua@gmail.com.

Український тиждень імунізації присвячений покращенню обізнаності дорослих і дітей про користь щеплень та підвищенню рівня імунізації дітей в Україні, як важливу умову збереження здоров’я та життя людини.

Вам також буде цікаво: