Відкритий урок на тему щеплення для 3 класу в школі №128

Відкритий урок на тему щеплення провели для учнів третього класу київської школи № 128 представники ГО “Батьки за вакцинацію”. Дякуємо за запрошення керівництву школи та медсестрі Оксані Бойко!

Учні задавали багато запитань та активно поводилися, демонстрували знання, які вони здобули на уроці природознавства. Школярі дізналися про те, як з’явилися вакцини та який вплив вони мали. Діти зрозуміли, навіщо їм роблять щеплення та від яких інфекційних хвороб вони захищають.

Крім того, ми запросили учнів до участі у освітньому проекті «Флешмоб-конкурс у школах», до якого можуть долучитися всі бажаючі, підтримати ідею щеплення та отримати приємні подарунки!

Відкриті уроки для учнів 3-6 класів в школах Києва проводитимуться до кінця учбового року і організовані з нагоди Українського тижня імунізації, який проходить 23-29 квітня 2018 року.

Якщо ви хочете, щоб представники ГО «Батьки за вакцинацію» відвідали ваш учбовий заклад, телефонуйте за номером (063) 4778530 або пишіть на bzv.org.ua@gmail.com.

Український тиждень імунізації присвячений покращенню обізнаності дорослих і дітей про користь щеплень та підвищенню рівня імунізації дітей в Україні, як важливу умову збереження здоров’я та життя людини.

Вам також буде цікаво: