Флешмоб-конкурс у школах на підтримку вакцинації

Запрошуємо заклади загальної середньої освіти України долучитися до участі у освітньому проекті «Флешмоб-конкурс у школах».

Проект “Флешмоб-конкурс у школах”, який триватиме протягом вересня-грудня 2018 року, спрямований на покращення обізнаності дорослих і дітей про користь щеплень та підвищення рівня імунізації дітей в Україні, як важливу умову збереження здоров’я та життя людини. Участь у конкурсі можуть взяти класи, школи або групи учнів.

Хочеш дізнатися більше про те, як бути здоровим? Хочеш відчути себе справжнім актором, продюсером чи блогером? Хочеш, щоб про твій клас та школу дізналася вся Україна та ще отримати за це подарунки?

Запрошуємо тебе та твоїх однокласників взяти участь у «ФЛЕШМОБ-КОНКУРСІ» про щеплення!

Що треба зробити?

  • Разом зі своїми однокласниками, батьками та вчителем придумайте ідею креативного відеороліка про користь щеплень
  • Запишіть відеоролік на телефон, планшет або будь-який інший гаджет та надішліть його на електронну пошту info@bzv.org.ua
  • Організатори розмістять ваш відеоролік на Youtube-каналі https://www.youtube.com/channel/UCR8bl1Df8QeBekl1yZLRLgw. Голосуйте за свій ролік та запрошуйте голосувати своїх друзів.
  • Переможці конкурсу визначаються шляхом голосування на Youtube-каналі Конкурсу, за кількістю позначок «подобається».

Переможцями Конкурсу стають три учасники (школи, класи або групи учнів), що отримали найбільшу кількість голосів. Переможці отримають спеціальні цінні подарунки та дипломи.

Конкурс проводиться  протягом вересня-грудня 2018 року. Результати Конкурсу будуть оприлюднені 19-22 грудня на сайті https://bzv.org.ua та Фейсбук-сторінці https://www.facebook.com/bzvorgua/

Подробиці Конкурсу – за телефоном (044) 592 50 82 та info@bzv.org.ua.

Організатор Конкурсу – Громадська організація «Батьки за вакцинацію».

Вам також буде цікаво: