Лекція-бесіда про щеплення для учнів ЗОШ №100 м.Одеси

За сприяння Департаментів охорони здоров’я та освіти Одеської міської ради, Дитячої міської поліклініки №5 м. Одеси  та Ротарі в Україні одеський осередок ГО “Батьки за вакцинацію” провів лекцію-бесіду з циклу Здоров’я. Імунітет. Щеплення” для учнів 6 класу ЗОШ №100 м.Одеси.

Спікерами заходу виступили Марія Калмикова (керівник одеського осередку ГО “Батьки за вакцинацію”, медичний журналіст) та Наталя Бондаренко (головний лікар Дитячої поліклініки №5 м.Одеси).

Юні слухачі надзвичайно вразили спікерів своїми глибокими знаннями з вакцинації, а також новаторськими ідеями щодо подолання небезпечних хвороб. Можливо, саме вони пізніше здійснять прорив у науці – як Джонас Солк, що винайшов вакцину від поліомієліту та врятував мільйони життів.

Всі присутні на лекції-бесіді отримали буклет з інформацією та кросвордом на тему профілактики поліомієліту. Це надзвичайно актуальна інформація, оскільки Одеська область входить в трійку областей України з найнижчим охопленням щепленнями від цієї небезпечної хвороби.

Щиро дякуємо за співпрацю директору ЗОШ №80 Олені Миколаївні Паламарчку, а також вчителям та учням!

Лекції-бесіди в школах Одеси проводитимуться до кінця 2018 року.

Якщо ви хочете, щоб представники ГО «Батьки за вакцинацію» відвідали ваш учбовий заклад, пишіть на bzv.org.ua@gmail.com.

Вам також буде цікаво: