Лекція на тему щеплення для учнів 7 та 8 класу ЗОШ №4 м. Одеси

За сприяння Департаментів охорони здоров’я та освіти Одеської міської ради, Дитячої міської поліклініки №5 м. Одеси  та Ротарі в Україні одеський осередок ГО “Батьки за вакцинацію” провів лекцію-бесіду з циклу Здоров’я. Імунітет. Щеплення” для учнів 7 та 8 класів ЗОШ №4 м.Одеси.

Спікерами заходу виступили Марія Калмикова (керівник одеського осередку ГО “Батьки за вакцинацію”, медичний журналіст) та Надія Валанцевич (лікар-педіатр Дитячої міської поліклініки №5 м. Одеси, головний позаштатний спеціаліст з організації імунопрофілактики Департаменту охорони здоровя Одеської міської ради).

Юні слухачі дізнались багато нової інформації про хвороби, від яких захищають щеплення. Особливу увагу було приділено поліомієліту та довгому шляху, який пройшло людство, щоб сьогодні отримати шанс назавжди перемогти підступне захворювання.

Сьогодні ми як ніколи близькі до викорінення поліомієліту, але для досягнення цієї мети потрібно продовжувати вакцинувати кожну дитину в світі.

Всі присутні на лекції-бесіді отримали буклет з інформацією та кросвордом на тему профілактики поліомієліту. Це надзвичайно актуальна інформація, оскільки Одеська область входить в трійку областей України з найнижчим охопленням щепленнями від цієї небезпечної хвороби.

Щиро дякуємо за співпрацю директору ЗОШ №4 Наталі Олександрівні Аббас, а також вчителям та учням!

Лекції-бесіди в школах Одеси проводитимуться до кінця 2018 року.

Якщо ви хочете, щоб представники ГО «Батьки за вакцинацію» відвідали ваш учбовий заклад, пишіть на bzv.org.ua@gmail.com.

 

Вам також буде цікаво: