День здорової дитини в Києві

20 грудня напередодні новорічних свят відбулось сімейне свято День здорової дитини. Ініціатором свята виступила ГО «Батьки за вакцинацію» за підтримки Ротарі в Україні.

Головною подією заходу стало підбиття підсумків Всеукраїнського флешмоб-конкурсу на підтримку імунізації. Діти з усієї України знімали і надсилали свої відео про вакцинацію, всі бажаючи могли підтримати учасників лайками на YouTube-каналі.

Школярі надіслали більше 170 відео, серед яких найбільшу кількість лайків здобули Мелітопольська школа № 4, Київська школа № 61 та Старобільська школа № 4. Всі вони отримали кубки та подарунки. Всього участь у Флешмобі взяли більше 5000 учнів.

Але переможцями стали всі, хто долучився до теми імунізації. Тому і всі інші школи-учасники отримають заохочувальні подарунки – настільні ігри та подяки. Всі відеороботи можна подивитися за посиланням.

Крім того, всі присутні могли послухати лекцію «Як зміцнити імунітет дитини» лікаря-імунолога, експерта МОЗ з напрямку “Інфекційні захворювання”, голову правління ГО “Батьки за вакцинацію” Федора Івановича Лапія.

Тетяна Новак, начальника відділу епідеміологічного нагляду за інфекційними та неінфекційними захворюваннями висловила підтримку від Київського міського центру громадського здоров’я всім присутнім та учасникам Всеукраїнського флешмобу.

Також протягом двох годин працювала Гаряча лінія, за якою всі бажаючи могли отримати консультацію неонатологів та педіатрів.

Дякуємо нашим партнерам, які допомогли влаштувати свято: це медичний коледж, який організував для гостей заходу куточок юного медика.

Здоров’я і краса – завжди йдуть поруч. Тому наші партнери ArtSpace та Beauty Zone влаштували зону суцільної краси, де всі бажаючі отримали дуже гарні святкові послуги. А стиліст Alena MitTen дала поради щодо стилю та трендів 2019 року. Найменші учасники спробували сили в конкурсі розмальовок, а також прийняли участь у мастер-класі від наших друзів – компанії – Moosteria.

Селфі з найздоровішим ведмедиком могли зробити всі присутні. А чудові фотозони від UA: HUB ідеальні для яскравих знімків.

Дякуємо нашим партнерам – компанії «Сінево», Smarty Family, Равлик Боб, Playmobil та МамаWOW, які надали подарунки для учасників свята День здорової дитини.

Дякуємо за гостинність UA: HUB та Суспільне телебачення, а також представникам ЗМІ, яки завітали на свято та висвітлили нашу подію.

Нехай всі діти будуть захищені та здорові!

Вам також буде цікаво: