За сприяння Департаментів охорони здоров’я та освіти Одеської міської ради та Ротарі в Україні одеський осередок ГО “Батьки за вакцинацію” провів лекцію-бесіду з циклу “Здоров’я. Імунітет. Щеплення” для учнів 3 В класу ЗОШ №122 м.Одеси.
![](https://bzv.org.ua/wp-content/uploads/2018/12/49052664_10215964778185016_7316876718910734336_2.jpg)
Спікером заходу виступила Марія Калмикова (керівник одеського осередку ГО “Батьки за вакцинацію”, медичний журналіст).
![](https://bzv.org.ua/wp-content/uploads/2018/12/48390887_215764239325947_986593574604767232_2-1024x636.jpg)
Учні дізналися, навіщо робити щеплення та від яких хвороб вони захищають.
Всі присутні на лекції-бесіді отримали видану ГО “Батьки за вакцинацію” казку-розмальовку “Чарівна парасолька“, яка в доступній формі пояснює, як працюють профілактичні щеплення. Це надзвичайно актуальна інформація, оскільки Одеська область входить в трійку областей України з найнижчим охопленням щепленнями від поліомієліту та деяких інших хвороб.
![](https://bzv.org.ua/wp-content/uploads/2018/12/48387751_312270129388660_8459548090792148992_2-1024x366.jpg)
Щиро дякуємо за співпрацю директору ЗОШ №122 Валентині Павлівні Садоновій, а також вчителям та учням!
![](https://bzv.org.ua/wp-content/uploads/2018/12/48387265_401539863721377_5558461724325052416_2-1024x757.jpg)
Лекції-бесіди в школах Одеси проводитимуться до кінця 2018 року.
Якщо ви хочете, щоб представники ГО «Батьки за вакцинацію» відвідали ваш учбовий заклад, пишіть на bzv.org.ua@gmail.com.