Лекція для щеплення для учнів 7А класу ЗОШ №62

За сприяння Департаментів охорони здоров’я та освіти Одеської міської ради та Ротарі в Україні одеський осередок ГО “Батьки за вакцинацію” провів лекцію-бесіду з циклу “Здоров’я. Імунітет. Щеплення” для учнів 7А класу ЗОШ №62 м.Одеси.

Спікером заходу виступила Марія Калмикова (керівник одеського осередку ГО “Батьки за вакцинацію”, медичний журналіст).

Учні дізналися, навіщо робити щеплення та від яких хвороб вони захищають.

Особливу увагу було приділено поліомієліту та довгому шляху, який пройшло людство, щоб сьогодні отримати шанс назавжди перемогти підступне захворювання. Також актуальним для Одеської області знов стає питання кору – 11 грудня в Одесі від ускладнень кору померла невакцинована дитина, якій було всього 1 рік і 3 місяці. Тому дуже важливо робити щеплення вчасно і отримувати всі потрібні дитині згідно її віку дози вакцини. Сподіваємось, що отримана інформація допоможе школярам та їхнім батькам в цьому питанні.

Всі присутні на лекції отримали буклети з інформацією щодо щеплення, надруковані ГО “Батьки за вакцинацію”. “Мама мене захистила” – чудове гасло, важливість якого діти зрозуміли на уроці та пообіцяли подякувати батькам за те, що ті захистили їх від смертельно небезпечних захворювань.

Щиро дякуємо за співпрацю директору ЗОШ №62 Олені Іванівні Паланчук, а також вчителям та учням!

Лекції-бесіди в школах Одеси проводитимуться до кінця 2018 року.

Якщо ви хочете, щоб представники ГО «Батьки за вакцинацію» відвідали ваш учбовий заклад, пишіть на bzv.org.ua@gmail.com.

Вам також буде цікаво: