За сприяння Департаментів охорони здоров’я та освіти Одеської міської ради та Ротарі в Україні одеський осередок ГО “Батьки за вакцинацію” провів лекцію-бесіду з циклу “Здоров’я. Імунітет. Щеплення” для учнів 8В класу ЗОШ №62 м.Одеси.
Спікером заходу виступила Марія Калмикова (керівник одеського осередку ГО “Батьки за вакцинацію”, медичний журналіст).
![](https://bzv.org.ua/wp-content/uploads/2018/12/48407680_10215950203340654_200105949409574912_2.jpg)
Учні дізналися, навіщо робити щеплення та від яких хвороб вони захищають.
![](https://bzv.org.ua/wp-content/uploads/2018/12/11-3.jpg)
Особливу увагу було приділено поліомієліту та довгому шляху, який пройшло людство, щоб сьогодні отримати шанс назавжди перемогти підступне захворювання. Також актуальним для Одеської області знов стає питання кору – 11 грудня в Одесі від ускладнень кору померла невакцинована дитина, якій було всього 1 рік і 3 місяці. Тому дуже важливо робити щеплення вчасно і отримувати всі потрібні дитині згідно її віку дози вакцини. Сподіваємось, що отримана інформація допоможе школярам та їхнім батькам в цьому питанні.
![](https://bzv.org.ua/wp-content/uploads/2018/12/48398710_10215950203700663_9147101290352869376_n.jpg)
Всі присутні на лекції отримали буклети з відповідями на найпоширеніші запитання щодо профілактики інфекційних захворювань, надруковані ГО “Батьки за вакцинацію”.
![](https://bzv.org.ua/wp-content/uploads/2018/12/P81219-131308-768x1024.jpg)
Щиро дякуємо за співпрацю директору ЗОШ №62 Олені Іванівні Паланчук, а також вчителям та учням!
Лекції-бесіди в школах Одеси проводитимуться до кінця 2018 року.
Якщо ви хочете, щоб представники ГО «Батьки за вакцинацію» відвідали ваш учбовий заклад, пишіть на bzv.org.ua@gmail.com.