За сприяння Департаментів охорони здоров’я та освіти Одеської міської ради та Ротарі в Україні одеський осередок ГО “Батьки за вакцинацію” провів лекцію-бесіду з циклу “Здоров’я. Імунітет. Щеплення” для учнів 8А класу ЗОШ №62 м.Одеси.
Спікером заходу виступила Марія Калмикова (керівник одеського осередку ГО “Батьки за вакцинацію”, медичний журналіст).
![](https://bzv.org.ua/wp-content/uploads/2018/12/48389001_10215949919173550_5003723503560556544_n.jpg)
Учні дізналися, навіщо робити щеплення та від яких хвороб вони захищають.
![](https://bzv.org.ua/wp-content/uploads/2018/12/19-1.jpg)
Особливу увагу було приділено поліомієліту та довгому шляху, який пройшло людство, щоб сьогодні отримати шанс назавжди перемогти підступне захворювання. Також актуальним для Одеської області знов стає питання кору – 11 грудня в Одесі від ускладнень кору померла невакцинована дитина, якій було всього 1 рік і 3 місяці. Тому дуже важливо робити щеплення вчасно і отримувати всі потрібні дитині згідно її віку дози вакцини. Сподіваємось, що отримана інформація допоможе школярам та їхнім батькам в цьому питанні.
![](https://bzv.org.ua/wp-content/uploads/2018/12/48376824_10215949916253477_9160823775288098816_n.jpg)
Всі присутні на лекції отримали інформаційні матеріали щодо вакцинації, надруковані ГО “Батьки за вакцинацію”.
![](https://bzv.org.ua/wp-content/uploads/2018/12/48429001_10215949917613511_1169841687183228928_n.jpg)
Щиро дякуємо за співпрацю директору ЗОШ №62 Олені Іванівні Паланчук, а також вчителям та учням!
Лекції-бесіди в школах Одеси проводитимуться до кінця 2018 року.
Якщо ви хочете, щоб представники ГО «Батьки за вакцинацію» відвідали ваш учбовий заклад, пишіть на bzv.org.ua@gmail.com.