Сьогодні відбулась зустріч з майбутніми матусями на тему вакцинації .
![](https://bzv.org.ua/wp-content/uploads/2019/07/6.jpg)
На заході ми говорили про важливість вакцинації та відповідали на питання, що турбують матусь.
![](https://bzv.org.ua/wp-content/uploads/2019/07/3.jpg)
Зустріч ініційована ГО “Батьки за вакцинацію”. Дякуємо партнеру заходу – компанії Smarty Family , яка надала актуальні подаруночки гостям зустрічі. Також кожна майбутня матуся отримала журнал “Смартік” з календарем щеплення та корисною інформацією щодо вакцинації.
![](https://bzv.org.ua/wp-content/uploads/2019/07/7.jpg)
![](https://bzv.org.ua/wp-content/uploads/2019/07/9.jpg)
Низьке охоплення вакцинацією в Україні призводить до високих ризиків поширення інфекційних захворювань. Українське суспільство потребує більшої обізнаності щодо проблематики вакцинації.
![](https://bzv.org.ua/wp-content/uploads/2019/07/8.jpg)
ГО “Батьки за вакцинацію” проводить лекції та тренінги для різних верств населення щодо поширення достовірної інформації стосовно імунізації.