За підтримки ГО «Батьки за вакцинацію» редакція журналу «Медична сестра дошкільного закладу» організовує конкурс «Розкажи про вакцинацію так, аби тебе почули».
![](https://bzv.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/P90927-122845-1024x769.jpg)
Для участі в Конкурсі редакція журналу «Медична сестра дошкільного закладу» з 1 грудня 2019 року по 1 квітня 2020-го приймає авторські розробки медичних сестер дитячих садків із питань вакцинації. Зокрема, конспекти та сценарії санітарно-просвітницьких заходів для вихованців і їхніх батьків, детальний опис підготовки до цих заходів, аналіз результатів їх проведення, а також — роздаткові матеріали та фотографії.
![](https://bzv.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/75241160_2488526954594198_2749261402857275392_n.jpg)
Найліпші конкурсні роботи опублікують у журналі «Медична сестра дошкільного закладу», а переможці Конкурсу отримають почесні дипломи та цінні подарунки від Цифрового видавництва MCFR.
Детальніше про умови участі читайте в Положенні про конкурс.
![](https://bzv.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/8-803x1024.jpg)
![](https://bzv.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/82-803x1024.jpg)
![](https://bzv.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/83-1-803x1024.jpg)
![](https://bzv.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/Dodatok-1.-Zayavka-uchasnika-1-1024x990.jpg)