Звернення ГО “Батьки за вакцинацію” до МОЗ щодо надання інформації стосовно термінів поставок вакцин

ГО “Батьки за вакцинацію” надіслала лист-звернення до МОЗ з приводу надання інформації щодо термінів поставок вакцин для проходження планових щеплень.

звернення

Текст звернення:

Шановний Вікторе Вікторовичу!

Одним із головних напрямів діяльності громадської організації «Батьки за вакцинацію» є проведення просвітницької та інформаційно-роз’яснювальної роботи серед батьків щодо необхідності вакцинації та надання достовірної інформації громадянам України про вакцинацію. Останнім часом на адресу нашої організації надходять численні звернення батьків щодо відсутності низки вакцин, які використовуються для проведення планових щеплень, зокрема вакцини БЦЖ, від дифтерії та правця, оральної вакцини для профілактики поліомієліту.

Українські батьки стурбовані тим, що їхні діти вимушені порушувати графік профілактичних щеплень та побоюються, що це може спричинити спалахи та епідемії інфекційних хвороб. Ситуація загострюється тим, що оприлюднені в засобах масової інформації терміни поставок вакцин не дотримуються.

На підставі ч.2 ст. 34, ст. 40 Конституції України, ст. 7, 14,15 Закону України «Про звернення громадян», Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 р. №267,  ГО «Батьки за вакцинацію» звертається до МОЗ України з проханням надати інформацію щодо термінів поставок в медичні заклади Києва та регіонів України вакцин для проходження планових щеплень.

Заздалегідь вдячні за надану відповідь у встановлений законом строк.

Раніше ГО “Батьки за вакцинацію” вже подавала подібні запити до МОЗ, на які в становлені терміни отримувала відповіді.

Вам також буде цікаво:

Залишити відповідь