За сприяння Департаментів охорони здоров’я та освіти Одеської міської ради та Ротарі в Україні одеський осередок ГО “Батьки за вакцинацію” провів лекцію-бесіду з циклу “Здоров’я. Імунітет. Щеплення” для учнів 5 Г класу ЗОШ №122 м.Одеси.
Спікером заходу виступила Марія Калмикова (керівник одеського осередку ГО “Батьки за вакцинацію”, медичний журналіст).
![](https://bzv.org.ua/wp-content/uploads/2018/12/48378357_10215964781825107_4604009571839639552_n.jpg)
Учні дізналися, навіщо робити щеплення та від яких хвороб вони захищають.
“До подолання поліо в світі залишилось зовсім трішки” – саме цей жест, який демонстрували багато відомих людей по всьому світу під час кампанії боротьби з поліомієлітом вивчили й юні слухачі.
![](https://bzv.org.ua/wp-content/uploads/2018/12/48395189_301943263860049_576166967950442496_n-1024x720.jpg)
Це надзвичайно актуальна інформація, оскільки Одеська область входить в трійку областей України з найнижчим охопленням щепленнями від поліомієліту та деяких інших хвороб. Тільки спільними зусиллями продовживши вакцинувати кожну дитину в світі – ми зможемо назавжди перемогти підступне захворювання.
![](https://bzv.org.ua/wp-content/uploads/2018/12/48390586_787517631592203_7265299745143259136_n-1024x759.jpg)
Всі присутні на лекції-бесіді отримали видану ГО “Батьки за вакцинацію” казку-розмальовку “Чарівна парасолька“, яка в доступній формі пояснює, як працюють профілактичні щеплення.
![](https://bzv.org.ua/wp-content/uploads/2018/12/48392080_10215964778825032_4890831718409306112_n-1.jpg)
Щиро дякуємо за співпрацю директору ЗОШ №122 Валентині Павлівні Садоновій, а також вчителям та учням!
Лекції-бесіди в школах Одеси проводитимуться до кінця 2018 року.
![](https://bzv.org.ua/wp-content/uploads/2018/12/48391340_10215964782505124_1808405106786304000_n.jpg)
Якщо ви хочете, щоб представники ГО «Батьки за вакцинацію» відвідали ваш учбовий заклад, пишіть на bzv.org.ua@gmail.com.