Представник ГО “Батьки за вакцинацію” та член Ради молодих лікарів Львівщини заступник головного лікаря Миколаївської районної лікарні Оксана Держило-Ганич 16 грудня 2018 року прочитала лекцію “Актуальність вакцинопрофілактики поліомієліту” для учнів 5 класу Миколаївської ЗОШ №1.
![](https://bzv.org.ua/wp-content/uploads/2019/01/11-1.jpg)
“Віримо, що добірні зерна здобутих знань дадуть плідні плоди в майбутньому”, – говорить Оксана.
Діти зрозуміли, чому дуже важливо робити щеплення вчасно і отримувати всі потрібні дитині згідно її віку дози вакцини.
![](https://bzv.org.ua/wp-content/uploads/2019/01/13-1.jpg)
Всі присутні отримали буклети з відповідями на найбільш поширені запитання про щеплення проти поліомієліту, а також кросвордом, який допоможе ще більше дізнатися про цю хворобу.
Уроки проводяться за сприяння Ротарі в Україні.